Księga Gości

Witaj w mojej księdze gości. Wpisz się.

19 myśli w temacie “Księga Gości

 1. ~I.

  Spodziewalam sie takiej nazwy…Drzewo Jozuego.Zawsze bedziesz stosowal te same same klucze.Na szczescie, dzieki temu zawsze mozna Cie znalezc, na nieszczescie, ilez mozna ;)Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.I.

  Odpowiedz
 2. ~Tomek B.

  Co do artykulu o laczacego grywanie w strzelanki z zamachami terrorystycznymi to piszesz pan stek bzdur! Tendencyjne wypociny nie pokrywajace sie z rzeczywistoscia. Zostan czlowieku przy Tatrach czy tez Tybecie a nie wbijaj sie w psychologiczne dyrdymaly bo zwyczajnie sie osmieszasz! Dlaczego nie zajmiesz sie wplywem fanatyzmu religijnego na morze rozlanej krwi? I zacznij od inkwizycji.

  Odpowiedz
 3. ~Nati58

  W noc poprzedzającą jego „śmierć” tańczy. Nic nie zapowiada zawału serca ( co zostało ogłoszonew mediach). Powrócił do swojego wynajmowanego domu i zaczął przygotowywać się do oczekiwaniana odrzutowy samolot na lotnisku w Burbank, który miał by go zabrać w miejsce w Południowo-Wschodnim USA. Muszę wyjaśnić, że cżłowiek, który zmarł na atak serca to nie Jackson tylko47-letni rumuński facet o imieniu Dimitrie Draghicescu, który Illuminus Theodisgracefully dragged into this morbid affair (tego nie umiem)Dimitrie Draghicescu- śmierć za JacksonaPo 3 latach chirurgii plastycznej i szkolenia, Dimitrie spokojnie mógł udawać Michaela.Ale w odróżnieniu od potężnego Mike, Dimitrie umrał.Dimitria do szpitala zabrali zamiastJacksona. Czy nie zastanawiasz się, ze człowiek który dzwonił na 911 nie powiedział, że ofiarąjest Michael Jackson? To było nie do uniknięcia. 911- połączenia głosowe są analizowane przezekspertów oraz elektroniczne analizatory. W głosie rozmówcy nikt nie wykrył stresu, a jedyniefałsz. Dimitrie zgodził się umrzeć w miejsce Michaela, ponieważ był bardzo chory, a Michaelobiecał hojnie wynagrodzić jego rodzinę.

  Odpowiedz
 4. ~w7cf5ł

  Zwracamy się do Was w sprawie pomocy dla chłopca ze Zgierza woj. łódzkie – Mariusza Stępniaka.Bardzo proszę o przeczytanie apelu i ewentualną pomoc.Każdy dzień w życiu 10-letniego Mariusza Stępniaka to walka z czasem o dalsze życie.Chłopiec choruje na mukowiscydozę i kardiomiopatię rozstrzeniową.Przeszczep serca to jedyny ratunek, ale w Polsce szanse na przeżycie takiej operacji u osób chorych na mukowiscydozę są nikłe – szansa dla Mariusza to klinika w Niemczech.Operacja tam kosztuje aż 60 tys. EURO. Obecnie na koncie chłopca jest ok 40 000 Euro. Na leczenie i konsultacje medyczne po przeszczepie potrzeba ok. 15 tys. euro rocznie.Rok temu Mariusz przeszedł 3,5-godzinny zabieg ratujący życie – umieszczono mu dwukomorowy rozrusznik serca z defibrylatorem oraz założono opaskę na tętnicę płucną –leżał po nim podłączony do 12 kroplówek, z otwartą raną na klatce piersiowej, którędy lekarze dostali się do jego małego serduszka.Dzięki temu Mariusz jeszcze żyje.W sierpniu 2009 Mariusz był na kontroli w Giessen, gdzie lekarze sprawdzali, czy zabieg z kwietnia przyniósł pożądany efekt. Okazało się, że serce nie zregenerowało sie na tyle, na ile powinno.Przeszczep jest nieunikniony… nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień…Dlatego trzeba jak najszybciej zebrać potrzebną kwotę, by w każdej chwili móc pokryć koszty transplantacji. Ponieważ ten dzień kiedyś nadejdzie.Proszę o pomoc. Jakąkolwiek – finansową, nagłaśniając sprawę, zamieszczając na Waszej stronie apel o pomoc lub banner Mariusza z przekierowaniem na jego stronę (http://www.mariuszstepniak.pl), mały artykuł na Państwa stronie WWW, przekazując gadżety na aukcje charytatywne na Allegro.pl (konto: Serce_Mariuszka)? Im więcej ludzi dowie się o sytuacji Mariusza, tym większe są szanse na uratowanie mu życia.Razem możemy pomóc, sprawić by pieniądze lub ich brak nie decydowały o życiu i zdrowiu dziecka.Obecnie, aby Mariusz został wciągnięty na listę oczekujących na nowe serce, brakuje 20 000 EURO.Więcej informacji o formach pomocy na forum Mariuszkana PORTALU POMOCY CHORYM DZIECIOM:http://www.podaruj-zycie.eu.org/index.p … ,50.0.html

  Odpowiedz
 5. ~bwbyzr

  fajna stronahttp://odkurzacze.torun.plhttp://www.biuroprimus.plhttp://www.blacksoft.plhttp://www.supremus.torun.com.plhttp://www.liebner.pl

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *